Czy galerie są otwarte? Czy galerie są czynne? Styczeń 2021

Czy galerie są otwarte? Czy galerie są czynne? Styczeń 2021

Wiele osób już gubi się w zakazach nakładanych na nas przez rządzących. Nic dziwnego, że wiele osób nie wie czy tak naprawdę galerie handlowe są otwarte czy nie. Czy centra handlowe są otwarte? Czy galerie handlowe pozostają czynne od 28 grudnia 2021 roku? Sprawdźmy jakie sklepy są otwarte i jakie sklepy są zamknięte w galeriach i centrach handlowych.

 

Czy galerie handlowe są otwarte w czasie tak zwanej “narodowej kwarantanny”? Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Tak, galerie i centra handlowe są otwarte ale dzięki zakazom nałożonym przez rząd daleko im od normalności. W galeriach i centrach handlowych otwarte są tylko wybrane sklepy. Jakie sklepy są czynne?

 
Rządzący zakazali działania wszystkich tych sklepów, których nie uznano za niezbędne. Co to oznacza? Jakie sklepy są otwarte? Oznacza to, że w galeriach otwarte są sklepy spożywcze, drogerie, apteki, sklepy z artykułami dla zwierząt czy też księgarnie. Zamkniętych pozostaje wiele innych sklepów. Jeśli zrobi Wam się dziura w staniku to nie uda się iść po nowy do sklepu z bielizną. W galeriach handlowych zamknięte są też na przykład sklepy z butami jak CCC czy sklepy z elektroniką.

 
Wiele sklepów stara się obchodzić nałożone zakazy i ustawia swoje stoiska przed galeriami handlowymi lub oferuje usługi dostawy w dużych miastach albo otwiera punkty odbioru zamówień. Do kiedy wymienione sklepy w galeriach będą zamknięte? Wiadomo, że będą zamknięte do 17 stycznia 2021, a co potem? Tego nie wie nikt.

 
Polecamy również: