Czy otwarte są warsztaty samochodowe? Czy mechanicy pracują?

Niektórzy już gubią się w liczbie ograniczeń nakładanych na Polaków przez polski rząd. Co pewien czas rządzący wpadają na nowe pomysły zamykania różnych branż dlatego nie każdy wie czy warsztaty samochodowe są otwarte. Czy mechanicy pracują? Czy warsztaty są czynne? Sprawdźmy to.

 

W połowie grudnia 2020 roku wiele osób miało nadzieję na otwarcie kawiarni i restauracji i kolejne etapy powrotu do normalności. Niespodziewanie rządzący wpadli jednak na inny pomysł i od 28 grudnia przynajmniej do II połowy stycznia 2021 wprowadzili tak zwaną “kwarantannę narodową”, która wiązała się z ponownym zamknięciem wielu branż.
 
W ograniczeniach można się już pogubić dlatego wiele osób zastanawia się czy nowe ograniczenia rządu dotyczą też warsztatów samochodowych i pracy mechaników. Jeśli szukacie otwartego warsztatu samochodowego to mamy dla Was tym razem dobre informacje.
 
Tak zwana “narodowa kwarantanna” nie wprowadziła ograniczeń pracy mechaników i warsztatów samochodowych. Jeśli jesteście w podróży i coś stanie się z Waszym samochodem to przynajmniej będzie dało się go naprawić.
 
Warsztaty są czynne to znaczy, że w przeciwieństwie do niektórych innych branż nikt nie zabrania pracować mechanikom. Czynne są też salony samochodowe. Oczywiście godziny otwarcia poszczególnych warsztatów, punktów ASO czy mechaników to już ich indywidualna kwestia zależąca od poszczególnego punktu i warto je sprawdzić na miejscu lub zweryfikować telefonicznie.

 
Polecamy również: