Czy galerie handlowe są otwarte? Czy galerie czynne? Styczeń 2021

Rząd co chwila nakłada na nas nowe ograniczenia i zakazy dlatego wiele osób nie wie już jak wygląda obecnie sytuacja. W zakazach można się już pogubić dlatego wiele osób nie wie czy galerie handlowe są otwarte czy zamknięte. Czy centra handlowe są czynne? Czy sklepy w galeriach handlowych są otwarte?

 
Sklepy z ubraniami, kawą czy grami. Raz otwarte by zaraz później być znów zamkniętymi. Jak sytuacja wygląda w styczniu 2021 roku? Czy galerie handlowe są otwarte czy zamknięte? Jakie sklepy w galeriach handlowych są otwarte?
 
W obecnej sytuacji według zakazów rządu zamknięte są te sklepy, których rządzący nie zznali za niezbędne. Jakie nie są więc “niezbędne”? Jakie sklepy są zamknięte po 28 grudnia 2020 roku?
 
Zamknięte są wszystkie sklepy poza sklepami spożywczymi, drogeriami i aptekami. Co z innymi sklepami w galeriach? Te uznane za sklepy, które nie “zaspokajają podstawowych potrzeb” są zamknięte ale wielu przedsiębiorców postanowiło otworzyć swoje sklepy… w specjanych stanowiskach ustawionych przed galeriami handlowymi.
 

Jakie sklepy w galeriach są zamknięte? Sklepy z butami, z bielizną, sklepy z ubraniami czy niektóre sklepy ze sprzętem elektronicznym, grami, herbatą i kawą. Lockdown dla niepoznaki nazwany “narodową kwarantanną” przygotowany przez rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz koalicjantów ma potrwać do drugiej połowy stycznia 2021.
 
Kiedy sklepy będą otwarte? Teoretycznie sklepy będą zamknięte do 17 stycznia ale nie wiadomo jeszcze czy zakazy nie zostaną przedłużone.
 
Podsumowując: Czy galerie handlowe i centra handlowe są otwarte? Tak ale w galeriach handlowych czynne są tylko sklepy, które władze uznały za “zaspokajające podstawowe potrzeby”.

 
Polecamy również: