Czy sklepy dziś czynne? Jakie sklepy dziś otwarte? 3 stycznia 2021

Od czasu wprowadzenia w Polsce niedziel handlowych i niehandlowych wywołało się pewne zamieszanie. Do dzisiaj wiele osób zastanawia się jakie sklepy są otwarte i jakie sklepy są zamknięte w niedziele. Czy 3 stycznia 2021 sklepy są czynne? Jakie sklepy są czynne? Które sklepy są dziś zamknięte, a które sklepy są dziś otwarte? Sprawdźmy to! Czy dzisiaj jest niedziela handlowa czy niehandlowa?
 
Da się znaleźć otwarte sklepy 3 stycznia 2021 roku. Jakie sklepy są czynne w dzisiejszą niedzielę niehandlową? Zakupy uda się zrobić w sklepach na stacjach benzynowych, w niewielkich lokalnych sklepach w których za ladą stoi właściciel lub franczyzobiorca czyli na przykład w sklepach sieci Żabka, a także w innych małych sklepach takich jak lokalne sklepy monopolowe.
 
Co jest czynne w niedziele niehandlową 3 stycznia? Otwarte są także apteki czynne w niedziele niehandlowe, a także sklepy na dworcach, lotniskach i innych obiektach infrastruktury krytycznej. Zrobienie zakupów 3 stycznia 2021 roku jest więc trudne bo nie da się wyjść do swojego ulubionego sklepu ale nie jest niemożliwe.
 
Gorzej będzie jeśli zamiast butelki wody będziecie chcieli kupić przerwaną uszczelkę do kranu lub inny zepsuty element infrastruktury domowej. Sklepy budowlane są 3 stycznia 2021 roku nieczynne więc z awaryjnym remontem będzie zmuszeni poczekać do poniedziałku.
 
Warto przypomnieć, że niedziel niehandlowych nie ma nie tylko na Węgrzech ale nawet na Ukrainie oraz na Litwie.

 
Polecamy również: