Kiedy powtórka Całe moje życie? O której powtórka i gdzie?

Kiedy powtórka Całe moje życie? O której powtórka i gdzie?

Krzysztof Krawczyk jest jednym z najsłynniejszych polskich muzyków znanych nie tylko z muzyki popularnej. Ostatnimi czasy niezwykle popularnym okazał się zrealizowany przez TVP dokument “Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”. Hit świątecznego okresu na antenie TVP zostanie wkrótce powtórzony dla tych, którzy nie mieli okazji go zobaczyć. Kiedy powtórka “Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”? O której powtórka Całe moje życie?

 

Dokument o życiu i twórczości Krzysztofa Krawczyka stał się jednym z największych hitów świątecznej ramówki telewizji publicznej TVP. Hitowy dokument w czasie którego usłyszeć można też jedne z największych przebojów Krzysztofa Krawczyka zostanie wkrótce powtórzony na antenie TVP.
 
Jeśli przegapiliście dokument “Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” to będziecie mieli szansę zobaczyć go w całości na antenie telewizji publicznej już 2 stycznia 2021 roku. Kiedy powtórka Całe moje życie? Dokument o popularnym gwiazdorze zostanie wyemitowany na antenie TVP 2 stycznia o godzinie 17:30.
 
Powtórka “Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” w styczniu 2021 roku zostanie wyemitowana w TVP 02.01.2021 o 17:30.

 
Polecamy również: