Czy kina są otwarte? Czy kina działają? Czy można iść? Kiedy otwarcie?

W okresie świąteczno-noworocznym oraz w okresie ferii zimowych nie chce się siedzieć w domu i wiele osób szuka sposobów na kreatywne spędzanie czasu. Jednym z nich jest wyjście do kina. Czy miłościwie nam panujący pozwolili na działanie kin? Czy kina są otwarte? Czy można iść do kina? Czy kina są otwarte w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Wrocławiu? Kiedy kina zostaną otwarte 2021? Sprawdźmy to.

 

Jeśli myśleliście o kreatywnym spędzaniu wolnego czasu w postaci wyjścia do kina i obejrzenia ulubionych aktorów na dużym ekranie to nie mamy dla Was zbyt dobrych informacji. Już od dłużego czasu branża kinowa w Polsce ma pod górkę przez ograniczenia nakładane przez rząd obecnej koalicji.
 
Problemy z funkcjonowaniem kin w Polsce trwały przez cały 2020 rok. Pod koniec roku w grudniu gdy wielu kinomaniaków miało nadzieję na ponowne otwarcie kin okazało się, że rządzący mają inny pomysł. Czy kina są otwarte? Nie. Kina w Polsce wciąż pozostają zamknięte, nie można więc iść do kina.
 
Do kiedy kina będą zamknięte? W obecnych czasach niespodziewanych decyzji rządu ciężko z całą pewnością stwierdzić kiedy kina zostaną otwarte. W chwili gdy piszemy te słowa kina mają być zamknięte do kiedy? Do 17 stycznia 2021 roku. Oczywiście nie wiadomo czy kina zostaną otwarte po tej dacie.

 
Aktualizacja: Zamiast do 17 stycznia ograniczenia i zakazy pozostaną w mocy aż do 31 stycznia albo dłużej.
Aktualizacja: zakazy dotyczące kin zostały przedłużone do połowy lutego.

 
Polecamy również: