Wizz Air zawiesza loty z Ukrainy. Są też loty do Polski ze Lwowa

Wizz Air zawiesza loty z Ukrainy. Są też loty do Polski ze Lwowa

Wiele krajów w okresie świąteczno-noworocznym postanowiło wprowadzić lockdowny i sytuacja na rynku turystycznym znów stała się niepewna, czego dowodem jest na przykład obowiązek kwarantanny przy powrocie do Polski przekraczając zewnętrzne granice Unii Europejskiej. Linia lotnicza Wizz Air zdecydowała się zareagować na sytuację w Europie i aż do wiosny wiele lotów z Ukrainy. Jakie loty zawieszono?

 

Z systemu rezerwacji linii Wizz Air zniknęły połączenia z lotniska w Kijowie, Zaporożu, Lwowie i Charkowie. Czytelników najbardziej interesują rzecz jasna połączenia z lotniska we Lwowie do Polski.
 
Wiadomo, że linia zawiesza loty ze Lwowa do Wrocławia, Szczecina, Katowic i Gdańska. Loty ze Lwowa do Wrocławia nie będą odbywać się od 10.01.2021 do 03.03.2021. Loty z Katowic zawieszono od 11.01 do 01.03.2021. Loty ze Szczecina od 12.01 do 29.03.2021, a loty z Gdańska od 17.01 do 04.03.2021.
 
Z lotniska w Kijowie odwołane będą połączenia do Krakowa i Poznania, z Zaporoża do Gdańska i Krakowa. Zawieszone będą też loty z Odessy i Charkowa. Tania linia ma wznowić większość połączeń od marca ale w dzisiejszej sytuacji nie można być pewnym tego co przyniesie przyszłość.

 
Polecamy również: