Czy McDonald jest otwarty w Wigilie? Czy Mak czynny w święta 2021?

Czy McDonald jest otwarty w Wigilie? Czy Mak czynny w święta 2021?

Wiele osób dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że Wigilia nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy chociaż niektóre firmy tego dnia decydują się na nie otwieranie swoich drzwi. Jak jest w przypadku popularnej sieci szybkiej obsługi? Czy w Wigilie i święta McDonald’s jest czynny? Czy Mak jest otwarty w święta czyli Boże Narodzenie i w Wigilie? Czy otwarte 25 grudnia? Sprawdźmy godziny otwarcia.


 
Wigilia jest dniem wyjątkowym. Handel w Wigilie jest krótszy i jeśli chodzi o działanie McDonalda to nie ma tutaj wyjątków. McDonalds jest jednak oczywiście czynny w Wigilie. W Wigilie nie ma postu więc nic nie stoi na przeszkodzie by wyskoczyć na kanapkę drwala zamiast dań wigilijnych.
 
McDonalds w większości przypadków jest czynny w Wigilie ale nie przez cały dzień, chociaż na przykład położony w centrum Krakowa McDonald’s przy ul. Grodzkie będzie zamknięty. Do której jest McDonald’s w Wigilie? Zwykle do godziny 15:00 lub w wyjątkowych przypadkach do godziny 16:00. Lokale w centrach handlowych mogą być czynne tak samo, jak godziny galerii w której się znajdują.
 
Czy McDonald’s jest czynny w święta? Większość restauracji McDonald’s nie będzie czynna w Boże Narodzenie czyli w pierwszy dzień świąt 25 grudnia 2020 roku. Oczywiście nie wszystkie. Wyjątkiem jest na przykład McDonald’s na MOP-ie Kłaj, który będzie czynny od 11 do 20:00 w Boże Narodzenie i od 7 do północy w drugi dzień świąt albo wspomniany już McDonald’s na Grodzkiej w Krakowie który będzie nieczynny w Wigilie ale za to czynny w I i II dzień Bożego Narodzenia. Za to ten na Szewskiej będzie nieczynny w piątek 25 grudnia.

W święta 25 i 26 grudnia zamknięte będą McDonaldy znajdujące się w zamkniętych wówczas galeriach handlowych.
 
W każdym mieście restauracje mogą być czynne inaczej więc godziny otwarcia w Wigilie i święta warto sprawdzić na oficjalnej stronie sieci albo zobaczyć na kartkach naklejonych na drzwiach poszczególnych lokali.

 
Polecamy również: