Wiemy jak będzie wyglądać Sylwester 2020/21 na Ukrainie

Wiemy jak będzie wyglądać Sylwester 2020/21 na Ukrainie

Wielu Polaków wyjeżdżało na Sylwestra do Lwowa, chociaż nigdy nie rozumieliśmy po co. Jeśli ktoś planuje wyjazd na Sylwestra 2020/21 na Ukrainę do Lwowa czy Odessy to mamy informacje jak będzie wyglądać tegoroczny Sylwester na Ukrainie.
 

Wyjazd na Sylwestra do Lwowa to coś czego nikomu nie polecamy. Bez ograniczeń kwarantannowych i tak w mieście nie organizowano żadnych znaczących wydarzeń na publicznych placach, a bal w dobrej jakości restauracji kosztował często więcej, niż zabawa w Polsce. Jak będzie w tym roku?
 
Ukraińskie władze podkreśliły, że zakazane będą wszelkie zabawy na otwartym powietrzu chociażby przy miejskich choinkach. Nie będzie więc koncertów i plenerowych zabaw.
 
Na Ukrainie restauracje i kawiarnie będą zamknięte dopiero w czasie styczniowego lockdownu ale już teraz panują pewne, często nierespektowane ograniczenia. Ograniczeniem tym jest konieczność zamknięcia lokalu o 22:00.
 
W Sylwestra restauracje i kawiarnie będą mogły być otwarte do godziny 1 w nocy 1 stycznia 2021 roku. Oznacza to nieco dłuższą legalną zabawę na balu czy w kawiarni lub restauracji. Ministerstwo zdrowia sugeruje też wydłużenie pracy lokali gastronomicznych w czasie “zwykłej” kwarantanny do godziny 23:00.

 
Polecamy również: