Czy galerie handlowe są otwarte? Czy sklepy są otwarte?

Czy galerie handlowe są otwarte? Czy sklepy są otwarte?

Wiele osób gubi się już w tym co według rządzących jest gigantycznym zagrożeniem dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa, a co nie. Wiele osób wciąż zastanawia się czy galerie handlowe są otwarte. Czy galerie są otwarte? Czy sklepy w galeriach są otwarte i czynne? Sprawdźmy to.

 

Jeszcze nie tak dawno wiele sklepów w galeriach handlowych było zamkniętych. Otwarte były tylko sklepy z kosmetykami i sklepy, których większość sprzedawanych towarów stanowiły rzeczy spożywcze. Zamknięte były sklepy z ubraniami, butami, torebkami czy innymi produktami. Galerie handlowe nigdy nie były zamknięte, ale nie wszystko było otwarte.
 
Niektóre firmy uciekały się do różnych sposobów na to, by udostępniać towary swoim klientom na przykład w postaci ustawiania przyczep przed wejściem do galerii handlowej.
 
Jak jest teraz? Czy galerie handlowe są otwarte? Tak! Wszystkie sklepy w galeriach handlowych są otwarte od soboty 28 listopada.
 
Otwarte są więc zarówno sklepy z ubraniami jak i sklepy jubilerskie, obuwnicze czy meblowe. Można więc jechać na zakupy bez obaw o to, że pocałujemy zamknięte drzwi.

 
Polecamy również: