Czy w Wigilie są godziny dla seniora? Czy są 24 grudnia?

Czy w Wigilie są godziny dla seniora? Czy są 24 grudnia?

Kontrowersyjne “godziny dla seniorów” to pomysł rządu utrudniający życie wielu osób, które seniorami nie są już od dość długiego czasu. Jeśli nie zaliczacie się do uprzywilejowanej grupy to mamy dla Was dobrą informację. Rządzący robią nam prezent na święta. Czy będą godziny dla seniorów w Wigilię? Czy w Wigilię są godziny dla seniorów?
 
Jak już wcześniej pisaliśmy sklepy są otwarte w Wigilie przed Świętami Bożego Narodzenia w Polsce ale otwarte są krótko. Ktoś poszedł po rozum do głowy i 24 grudnia będzie można zrobić zakupy względnie normalnie. Normalnie czyli bez godzin dla wąskiej grupy klientów tylko dla wszystkich.
 
Stwierdzono chyba, że handel w Wigilie jest już wystarczająco ograniczony i nie można ograniczać go jeszcze bardziej. Godziny dla seniorów zwane przez niektórych godzinami dla emerytów nie obowiązują w Polsce w weekendy i nie będą obowiązywać również w Wigilię.
 
Jeśli pytacie więc czy w Wigilie są godziny dla seniora to odpowiedź brzmi: nie, w Wigilie godziny nie obowiązują. Pamiętajcie jednak, żeby nie cieszyć się zbyt bardzo bowiem po zakupach rankiem w Wigilie nie będzie można wrócić do domu pełnego rodziny. Wiele wskazuje na to, że dozwolone będzie tylko świętowanie z 5 osobami w domu.

 
Polecamy również: