Czy będą imprezy sylwestrowe 2020? Czy się odbędą?

Czy będą imprezy sylwestrowe 2020? Czy się odbędą?

Wiele osób odczuwa skutki wprowadzanych w Polsce ograniczeń i z nadzieją patrzy na kolejny miesiąc licząc na to, że nie wszystko jest jeszcze stracone. Czy będą imprezy sylwestrowe 2020? Czy będą imprezy w lokalach? Czy będzie sylwester w górach i na placach miejskich?

 

Eventowa, gastronomiczna i hotelarska to branże, które najbardziej odczuwają skutki radośnie wprowadzanych ograniczeń. Wiele osób liczy na to, że w grudniu będzie świętować nadejście Nowego Roku w sposób szeroko znany i lubiany.
 
Czy będzie to możliwe? W obecnej sytuacji ciężko stwierdzić czy będzie zakaz imprez na Sylwestra czy nie. Wiele osób obawia się tego, że nawet jeśli uda się zarezerwować miejsce to impreza zostania odwołana tak jak to miało miejsce z nagłym i niespodziewanym zamknięciem cmentarzy na 1 listopada.

 
Wiadomo już wiele na temat tego czy odbędą się miejskie imprezy sylwestrowe. O tym, że nie będzie miejskiego Sylwestra informowały już m.in. Warszawa, Szczecin, Gliwice, Sandomierz, Lublin czy Rzeszów. Również w Krakowie nie będzie tradycyjnych koncertów i występów, a inna “bezpieczna” forma.
 
Wiele wskazuje na to, że jedynymi imprezami sylwestrowymi, które na 100% dojdą do skutku będą imprezy prywatne i nie ogłaszane w środkach masowego przekazu czy mediach społecznościowych. Sytuacja może się jeszcze oczywiście zmienić ale na super zabawę nie ma co liczyć.

 
Polecamy również: