Czy sklepy są otwarte w tą niedziele? Niedziela 15 listopada 2020

Czy sklepy są otwarte w tą niedziele? Niedziela 15 listopada 2020

Od pewnego czasu w Polsce wiele niedziel to niedziele niehandlowe ale są też niedziele handlowe. Z tego powodu wiele osób zastanawia się czy sklepy są dzisiaj otwarte. Czy niedziela 15 listopada 2020 to niedziela handlowa czy nie? Czy sklepy są otwarte czy zamknięte? Sprawdzamy czy dzisiejsza niedziela to niedziela handlowa czy niehandlowa.

 

Wiele osób zastanawia się czy dzisiaj sklepy są otwarte i czy 15 listopada można zrobić zakupy. Niestety dla osób które chcą dziś iść do sklepu mamy złe informacje.
 
Niedziela 15 listopada 2020 to niedziela niehandlowa. Centra handlowe i większość sklepów jest zamknięta. W tym miesiącu nie możemy spodziewać się żadnych niedziel handlowych. Następne niedziele handlowe 2020 wypadają dopiero w grudniu.
 
Tutaj możecie zobaczyć kiedy będzie niedziela handlowa 2020. Na szczęście nawet w niedziele niehandlowe można iść do niektórych sklepów. Czynne są sklepy przy dworcach kolejowych, czynne są sklepy z pieczywem i cukiernie, czynne są sklepy na stacjach benzynowych i niektóre sklepy prywatne. Czynne są też apteki i kwiaciarnie. Czynne są kawiarnie i restauracje ale niestety obecnie można w nich kupować tylko na wynos więc właściwie nie ma sensu do nich chodzić.
 
Niestety ceny w tego typu sklepach czynnych w niedziele bywają wyższe ale czasem nie ma innego wyjścia i innej możliwości zrobienia zakupów 15 listopada 2020.
 

 
Polecamy również: