Kiedy będzie niedziela handlowa 2020? Kalendarz niedziel handlowych

Miłościwie nam panujący już dawno wprowadzili ograniczenia w handlu znane jako niedziele niehandlowe. Na szczęście w 2020 roku pozostało kilka niedziel handlowych. Kiedy będzie niedziela handlowa? Czy ta niedziela to niedziela handlowa? Sprawdźmy terminarz i kalendarz.
 

Wielu Polaków nie zgadza się z utrudnieniami życia w postaci dni w których obowiązuje zakaz handlu i z utęsknieniem czekają na nadejście normalnej, handlowej niedzieli. Nawet na Węgrzech, gdzie sytuacja polityczna jest podobna do naszej, nie ma niedziel niehandlowych bo błyskawicznie z nich zrezygnowano.
 
Kiedy są niedziele handlowe w Polsce 2020? Sprawdźmy to! Kiedy wypada niedziela handlowa? Kiedy nie obowiązuje zakaz handlu? Sprawdźmy kalendarz.
 
Do końca listopada 2020 roku wszystkie niedziele to niedziele niehandlowe. 6 grudnia to również niedziela niehandlowa. W 2020 roku wypadają jeszcze 2 niedziele handlowe. Kiedy?
 
Najbliższe niedziele handlowe w 2020 roku to niedziela 13 grudnia i niedziela 20 grudnia niedługo przed Wigilią. W tym roku normalne zakupy w niedziele będzie można zrobić tylko w te dwa weekendy grudnia. Tutaj sprawdzamy czy Wigilia to wolne od pracy czy nie.
 
Aktualizacja: rządzący wprowadzili jeszcze jedną niedzielę handlową w grudniu 2020. Zakupy zrobimy również 6 grudnia.

 
Polecamy również: