Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu 2020. Kiedy będzie? Czy będzie?

Jarmark świąteczny we Wrocławiu jest obok krakowskiego jednym z najsłynniejszych targów świątecznych w Polsce. Jeśli były jakieś osoby, które po otrzymaniu informacji o tym, że jarmark bożonarodzeniowy w Krakowie 2020 odwołano liczyły na pozytywne informacje z Wrocławia musimy rozczarować. Wiadomo już wszystko na temat jarmarku we Wrocławiu. Kiedy będzie? czy się odbędzie?

 
Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu planowany był na listopad 2020 roku. Start zapowiedziano na 31 grudnia 2020, a zakończyć się miał 31 grudnia 2020 roku. Teraz już wiemy, że nic z tego. Dzięki decyzji miłościwie nam panujących nici z jarmarku we Wrocławiu w 2020 roku.
 
Lokalne media podają, że organizatorzy jarmarku bożonarodzeniowego zdecydowali się o jego odwołaniu. Firma organizująca targi wycofała się z organizacji kramów na Rynku we Wrocławiu ale wiele wskazuje na to, że osoby liczące na jarmark we Wrocławiu nie muszą się do końca smucić.
 
Kiedy będzie jarmark 2020 we Wrocławiu? Nigdy ale organizatorzy w swoich wypowiedziach medialnych podkreślają, że jarmark we Wrocławiu może się odbyć z początkiem 2021 roku. Nie będzie to już jarmark “bożonarodzeniowy” ale być może – będzie. I tego się trzymajmy. Na tą chwilę wygląda na to, że jedyną opcją na jarmark bożonarodzeniowy w 2020 roku będzie wyjazd do kraju w którym jarmarki będą odbywać się normalnie. Pytanie tylko czy w grudniu będzie można normalnie wyjechać i wrócić do Polski…

 
Polecamy również: