Jarmark Bożonarodzeniowy Kraków 2020 – czy będzie? Czy odwołany?

Targi Bożonarodzeniowe na Rynku w Krakowie to jedna z największych zimowych atrakcji w Krakowie. Kiedy będą targi bożonarodzeniowe 2020? Czy jarmark świąteczny w Krakowie będzie otwarty? W jakich godzinach są targi bożonarodzeniowe? Sprawdźmy to. Kiedy jest jarmark 2020 w Krakowie? Czy jarmark świąteczny w Krakowie jest odwołany?

 

Przed świętami Bożego Narodzenia, a potem po świętach jeszcze do pierwszych dni nowego roku na Rynku w Krakowie zwykle odbywa się jarmark bożonarodzeniowy. Kiedy zwykle są targi bożonarodzeniowe? Na 2020 rok planowano, że targi ruszą 27 listopada i skończą się 26 grudnia, a potem trwać będzie jarmark noworoczny. Targi otwierały się zwykle o 10:00 i trwały do późnego wieczora. Czy w tym roku będzie jarmark świąteczny w Krakowie?
 

Według wypowiedzi miłościwie nam panujących jarmarki bożonarodzeniowe 2020 mają się nie odbywać. Zagrożenie jest tak straszliwe, że premier zalecił odwołanie tego typu imprez. Wtórują mu organizatorzy targów z Krakowa. Według pierwszych doniesień medialnych wiemy już kiedy będzie jarmark świąteczny w Krakowie 2020. Kiedy? Nigdy.
 
Wszystko wskazuje na to, że tradycyjne Targi Bożonarodzeniowe 2020 w Krakowie na Rynku Głównym nie zostaną zorganizowane. Jedyną opcją na jarmark bożonarodzeniowy w 2020 roku będzie pewnie wyjazd z Polski w miejsce w którym targi będą się odbywać. Pytanie tylko czy w grudniu będzie jeszcze można normalnie wyjechać z Polski…

 
Polecamy również: