Czy batoniki Milky Way zostały wycofane 2020? Sprawdzamy

Od pewnego już czasu szukamy klasycznych najzwyklejszych batoników Milky Way w sklepach i na stacjach benzynowych. Czy zwykłe batoniki zostały wycofane? Mamy oficjalne informacje!

 

Od pewnego czasu pytacie kiedy w McDonald’s znów będzie kanapka Drwala ale wiele osób też zastanawia się gdzie podziały się zwykłe batoniki, które od wielu lat dostępne były w sklepach w Polsce. Klasyczne batoniki Milky Way gdzieś się podziały.
 
W sklepach znaleźć można produkty takie jak gwiazdki z mlecznej czekolady Milky Way Magic Stars i rurki z nadzieniem Milky Way Crispy Rolls ale w wiodących sieciach supermarketów oraz na stacjach benzynowych nie widać batoników Milky Way. W sklepach z importowanymi słodyczami można znaleźć Milky Way ze Stanów Zjednoczonych ale pamiętajcie, że amerykańska wersja Milky Way bywa podobna do… Marsa którego możemy kupić w Polsce.
 
Czy batoniki Milky Way zostały wycofane? O to zapytaliśmy osobę odpowiedzialną za kontakty z mediami w polskim oddziale firmy, która jest właścicielem marki i mamy już oficjalną informację.
 
Uzyskaliśmy odpowiedź od firmy Mars producenta batoników Milky Way. Batoniki nie są wycofane ze sklepów w Polsce, a ich brak na półkach w konkretnych sklepach to decyzja poszczególnych sieci handlowych.

 
Polecamy również: