Nie wszyscy odwołują loty. Wracają loty ze Szczecina do Lwowa

Nie wszyscy odwołują loty. Wracają loty ze Szczecina do Lwowa

Ostatnio przekazywaliśmy złe informacje dla tych, którzy chcieli wybrać się samolotem linii Ryanair do Lwowa. Z systemu rezerwacyjnego zniknęły loty planowane na końcówkę 2020 i początek 2021 roku. Na szczęście nie wszyscy przewoźnicy odwołują loty do Lwowa. Wizz Air wraca do latania ze Szczecina do Lwowa, a siatka połączeń na najbliższe miesiące wygląda obiecująco.

 
W kwietniu tego roku węgierska linia lotnicza Wizz Air zapowiedziała start nowego połączenia z portu lotniczego Szczecin-Goleniów na lotnisko we Lwowie. Nie obyło się bez typowych dla tego roku problemów ale połączenia nie zlikwidowano i loty wkrótce wracają. Najtańsze bilety ze Szczecina do Lwowa kupić można kupić już od 39 złotych.

 
Dla osób, które chcą się wybrać do Lwowa samolotem pozostaje jeszcze kilka opcji na jesień i zimę. Z Polski na pokładzie Wizz Air można będzie, obecnie bez przeszkód, lecieć do Lwowa z Wrocławia (2 loty tygodniowo), Szczecina (1 lot tygodniowo w listopadzie, 2 loty w grudniu), Katowic (2 loty tygodniowo od 26.10) oraz Gdańska (1 lot tygodniowo w listopadzie, dwa loty tygodniowo w grudniu).

 
Oczywiście wyjazd poza Strefę Schengen jest w obecnych warunkach dość ryzykownym pomysłem bo nigdy nie wiemy na jakie nowe pomysły mogą niespodziewanie wpaść miłościwie nam panujący.

 
Polecamy również: