Ryanair ODWOŁAŁ loty do Lwowa z Polski. Kiedy wrócą loty do Lwowa?

Ryanair ODWOŁAŁ loty do Lwowa z Polski. Kiedy wrócą loty do Lwowa?

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Ryanair odwołał nam lot do Lwowa zaplanowany na koniec października ale sytuacja nie wyglądała źle bowiem w systemie rezerwacji wciąż pozostawały loty na kolejne miesiące. Sytuacja w systemie rezerwacji zmieniła się. Ryanair zawiesza prawie wszystkie loty do Lwowa i ze Lwowa i wszystkie loty do Lwowa z Polski. Kiedy wrócą loty do Lwowa? Sprawdźmy to.

 
Jeśli ktoś miał zamiar polecieć na Boże Narodzenie do Lwowa albo wybrać się do Lwowa na Sylwestra 20/21 samolotem tanich linii lotniczych Ryanair to musi niestety zweryfikować plany o wykorzystaniu samolotu taniej linii lotniczej z Irlandii.
 
Z systemu rezerwacji dostępnego na stronach linii Ryanair wyleciały loty na lotnisko we Lwowie z kilku bardzo popularnych lotnisk w tym z lotniska w Krakowie i w Warszawie.
 
Ryanair odwołał loty do Lwowa z Krakowa, Modlina, Poznania, Bergamo, Rzymu, Memmingen i Düsseldorfu. Z Krakowa pierwsze loty do Lwowa dostępne są do rezerwacji od 28 marca przyszłego roku, tak samo z lotniska w Modlinie, z Poznania i Rzymu. Z Bergamo i Memmingen do Lwowa uda się polecieć Ryanairem najwcześniej 29 marca 2021 roku, a dzień później przywrócone mają zostać loty do Lwowa z Düsseldorfu.

 
Od 28 marca 2021 roku można rezerwować loty ze Lwowa do Bari, od 29 marca 2021 do Neapolu, od 30 marca do Palermo, Pizy, Turynu i lotnisko obsługujące Wenecję. Wygląda na to, że przez okres jesienno-zimowy utrzymane zostanie regularne połączenie Lwowa z Londynem i Bolonią.

 
Polecamy również: