Uwaga! Ryanair ODWOŁAŁ nam lot do Lwowa!

Uwaga! Ryanair ODWOŁAŁ nam lot do Lwowa!

Granice Ukrainy pozostają otwarte dla obcokrajowców i wyjazdów turystycznych, dla Polaków nie ma kwarantanny na Ukrainie, a ceny połączeń lotniczych ostatnimi czasy były bardzo korzystne. Jeśli ktoś skusił się na lot do Lwowa tańszy niż dojazd na lotnisko taksówką w samej końcówce października to mamy dla niego złe wiadomości. Ryanair odwołał kilka lotów na Ukrainę ale nie ma powodów do paniki. To wcale nie oznacza odwołania lotów do Lwowa.

 

Ceny biletów do Lwowa na koniec października w Ryanair były ostatnimi dniami bardzo korzystne. Z Krakowa można było polecieć za niespełna 40 złotych w jedną stronę, z Modlina za niewiele więcej. Osoby które ostatnimi czasy zarezerwowały loty do Lwowa na najbliższą przyszłość dostały wczoraj wieczorem dość przykrego maila. Ryanair poinformował posiadaczy rezerwacji, że loty zostały odwołane.

 

Z przykrością informujemy, że w związku z dalszymi zmianami i ograniczeniami wprowadzanymi przez rządy poszczególnych krajów, często w ostatniej chwili, nie mamy alternatywy i jesteśmy zmuszeni odwołać Pastwa lot(y) FRXXXX z Warszawa Modlin do Lviv z dnia XX paź 20. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zminimalizować te wymuszone przez rządy odwołania, a Państwa opcje przedstawione są poniżej. Prosimy o poinformowanie pozostałych pasażerów podróżujących wspólnie z Państwem – czytamy w wiadomości e-mail jaką otrzymaliśmy

 
Czy oznacza to, że nie będzie się dało lecieć na Ukrainę? Po otrzymaniu wiadomości z odwołaniem lotu na samą końcówkę października sprawdziliśmy czy da się rezerwować loty na listopad i… loty na listopad w Ryanair są dostępne na stronie w systemie rezerwacji linii lotniczej, a loty na koniec października zniknęły z systemu.

 
Wygląda na to, że przewoźnik zdecydował się po prostu na ruszenie z lotami od samego początku listopada więc raczej nie ma co się obawiać tego, że do Lwowa nie będzie się dało polecieć. Loty na początek listopada z Modlina czy Krakowa można zarezerwować obecnie od 59 zł w jedną stronę.

 
Polecamy również: