Bolt na Ukrainie w nowym mieście. Bolt w Winnicy

Bolt i Uber to usługi wywołujące największą wściekłość wśród taksówkarzy. Od teraz taksówkarze w kolejnym mieście na Ukrainie mają powody do złości. Bolt rozszerza swoją działalność o kolejne miasto na Ukrainie. Od dziś z Bolta można korzystać w Winnicy. Ile kosztuje Bolt w Winnicy?

 

Bolt to założona w 2013 roku firma działająca wcześniej pod nazwami mTakso i Taxyfy. Zasady działania są proste – z aplikacji na telefonie możemy zamówić przejazd wskazując na komórce punkt z którego chcemy jechać i punkt docelowy naszej podróży.

 
Do tej pory Bolt działał na Ukrainie w Charkowie, Kijowie, Lwowie, Odessie, od 6 sierpnia 2020 roku w Dnipro, a od 3 września 2020 roku również Zaporożu. Teraz do listy miast w których można zamawiać przejazdy dołączyła Winnica. Jak czytamy na stronach firmy w Winnicy korzystać można z podstawowej usługi Bolt, z Bolt Comfort oraz Isolated.
 

Od października 2020 roku w Winnicy działają przewozy Boltem. Jak wygląda cennik usługi? W Winnicy za podstawienie samochodu płacimy całe 12 UAH (1,62 zł w dniu publikacji tego tekstu), przejazd kilometra kosztuje 7 UAH (0,95 zł), do tego należy doliczyć opłatę w wysokości 0,50 UAH za minutę jazdy (0,06 zł). Minimalny koszt przejazdu Boltem w Winnicy wynosi 35 UAH czyli niespełna 5 złotych.
 
Cena przejazdu Bolt Comfort jest nieco wyższa. To odpowiednio 20 UAH opłaty startowej, 8 UAH za kilometr i minimalny kurs w wysokości 50 UAH.

 
We Lwowie korzystać można ze standardowej wersji aplikacji Bolt, która dostępna jest w sklepach Google Play oraz App Store lub tutaj korzystając z naszego adresu referencyjnego ze zniżką 10 zł na pierwszy przejazd.

 

Polecamy również: