Czy w Energylandii można wykorzystać bon turystyczny?

Wprowadzenie bonu turystycznego sprawiło, że wiele osób zastanawia się gdzie można z niego skorzystać. Niestety, nie można wykorzystać go na żaden wyjazd zagraniczny, można korzystać tylko z atrakcji, które znajdują się w Polsce. Czy bon turystyczny można zrealizować w Energylandii? Czy Energylandia w Zatorze znajduje się na liście podmiotów w których można realizować bon?

 

Energylandia to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki na południu Polski. Park otwarty w 2014 roku kusi najróżniejszymi atrakcjami takimi jak kolejki górskie, park wodny czy też mniej hardcorowe atrakcje dla dzieci jak Boomerang, Dragon czy Mars i Fruitti Loop. Wiele rodzin, które dostały bon turystyczny zastanawia się czy Energylandia znalazła się na liście podmiotów w których można go zrealizować. Jeśli zastanawiacie się nad tym to mamy dla Was odpowiedź.

 
Niestety musimy Was zmartwić. Jeśli chcieliście wybrać się do parku rozrywki i zrealizować bon turystyczny to nie będzie to możliwe w Energylandii. Na liście podmiotów akceptujących bon w Zatorze znalazły się za to różne punkty noclegowe więc wyjazd do Energylandii można połączyć z noclegiem w okolicy i na nim przyoszczędzieć. Za bilet do samego parku trzeba zapłacić z własnej kieszeni bowiem parki rozrywki nie znalazły się na liście miejsc w których można realizować bon turystyczny.

 
Osoby, które chcą wybrać się do Energylandii mogą skorzystać za to z oferty biur podróży, które współpracują z parkiem rozrywki w Zatorze i w ten sposób zrealizować bon turystyczny.

 
Polecamy również: