Ze Lwowa na tani city break do Włoch w Ryanair od lipca

Z początkiem kwietnia informowaliśmy, że włoska agencja lotnictwa cywilnego wydała zgodę na uruchomienie regularnych lotów z Ukrainy do Włoch przez linię Ryanair. Sprawa stała pod znakiem zapytania z powodu niekorzystnych warunków dla ruchu turystycznego w Europie. Dziś już wiemy. Loty ruszają. Dokąd będzie można polecieć na tani city break ze Lwowa?

 

Od 6 lipca Ryanair uruchamia regularne loty do Włoch z kilku lotnisk na Ukrainie. Nas oczywiście najbardziej interesują loty ze Lwowa. 6 lipca ze Lwowa wystartuje lot do Bolonii, 7 lipca ze Lwowa będzie można polecieć na lotnisko w Bergamo, a od 8 lipca startują loty do Rzymu.

 

Tak jak już wcześniej informowaliśmy, poza lotami z lotniska we Lwowie z Ukrainy będzie można polecieć z Kijowa do Rzymu, Katanii i Bergamo, z lotniska w Odessie do Bergamo, Bolonii oraz do Rzymu. Włosi już otwarli granice dla obcokrajowców, Ukraina planuje wznowienie międzynarodowego ruchu lotniczego od 15 czerwca.

 

Bilety na wszystkie z wymienionych lotów można już kupić na stronie przewoźnika. Koszt przelotu ze Lwowa na przykład do lotniska Mediolan-Bergamo zaczyna się od 39 EUR. Lot ze Lwowa do Włoch trwać będzie około 2 godzin.

 

Polecamy również: