Czy w Krakowie jest Bolt?

Jadąc na wakacje do nowego miasta prędzej czy później trzeba będzie się po nim poruszać. Wielu turystów decyduje się na używanie smartfonowych aplikacji za pośrednictwem których da się zamówić przejazd samochodem. Jedną z tych aplikacji jest Bolt. Czy w Krakowie działa Bolt? Czy po mieście jeżdżą auta Bolta? Sprawdzamy.

 

Bolt to firma znana wcześniej pod nazwą Taxify. Przedsiębiorstwo założono w Estonii w 2013 roku. Przez ten czas usługa rozeszła się na wiele nowych państw. W grudniu 2016 roku firma weszła do Polski. Dziś Bolt działa w kilku polskich miastach. Czy jest w Krakowie?

 
Jeśli coś działa w Polsce od 2016 roku to raczej ciężko, by nie dotarło do Krakowa. Bolt w Krakowie, podobnie jak Uber, działa już od dłuższego czasu. Będąc w Krakowie polecamy jednak wynająć mieszkanie bardzo blisko centrum – w obrębie Plant lub w niedalekim ich sąsiedztwie tak, by nie trzeba było dużo jeździć po mieście.

 
Po ulicach Krakowa jeździe wiele samochodów oklejonych charakterystycznym logo estońskiej firmy na bocznych drzwiach, które niezmiennie wywołują sami wiecie co u sami wiecie kogo.

 
Czytelnikom Kawiarniany.pl możemy przypomnieć o naszym kodzie referencyjnym ze zniżką na pierwszy przejazd w usłudze Bolt.

 

Polecamy również: