Tanie loty do Lwowa z kolejnego miasta w Polsce!

Tanie loty do Lwowa z kolejnego miasta w Polsce!

Wygląda na to, że wreszcie można powrócić do podawania miłych informacji związanych z turystyką i lotami do Lwowa. Już w te wakacje z lotniska we Lwowie będzie można tanio polecieć do kilku nowych atrakcyjnych destynacji. Węgierska linia lotnicza Wizz Air uruchomi loty do Lizbony, Tallina, Hamburga, Billund i Szczecina. Ze Szczecina polecimy tanio do Lwowa już w te wakacje! Ile kosztować będą bilety?

 
Węgierski WizzAir od 1 lipca otwiera we Lwowie nową bazę i nowe kierunki. Nowe loty obsługiwane ze Lwowa to od 1 lipca Lizbona w Portugalii (środa i niedziela). Koszt biletu od 40 EUR. Od 1 lipca startują również loty do Billund w Danii (środa i niedziela). Koszt od 20 EUR.

 
Dzień później – od 2 lipca – pierwszy samolot z lotniska we Lwowie wyląduje na lotnisku w Tallinie w Estonii (wtorek, czwartek, sobota). Koszt od 20 EUR. Następnego dnia – od 3 lipca – rusza nowy kierunek – Hamburg w Niemczech (wtorek, czwartek, sobota). Koszt od 20 EUR.

 
Czytelników Kawiarniany.pl najbardziej interesują jednak nie loty do Portugalii, Estonii, Niemczech czy Danii a loty z Polski i do Polski.

 
Od 3 lipca do Lwowa polecimy ze Szczecina. Loty w każdy poniedziałek i piątek. Rozkład lotów układa się wręcz idealnie na wyjazd na weekend do Lwowa. Lot ze Szczecina w poniedziałek i piątek o 10:10. Ze Lwowa lot do Szczecina o 9:10 czasu lokalnego.

 
Bilet ze Szczecina do Lwowa będzie naprawdę bardzo tani, jeśli uda się go zarezerwować odpowiednio wcześniej zapłacimy tylko 15 EUR czyli niecałe 70 złotych. W niektórych przypadkach drożej wyjdzie pewnie za taksówkę na lotnisko w Szczecinie niż za lot do Lwowa.

 
Dla przypomnienia warto dodać, że również Ryanair szykuje się do uruchomienia nowych połączeń z lotniska im. Daniela Halickiego. Z początkiem kwietnia informowaliśmy o nowych połączeniach z Ukrainy do Włoch.

 

Polecamy również: