Wiemy już kiedy ruszy lodowisko na Rynku we Lwowie w 2018 roku

Wiemy już kiedy ruszy lodowisko na Rynku we Lwowie w 2018 roku

Lodowisko uruchamiane jesienią na Rynku we Lwowie to jedna z największych zimowych atrakcji Lwowa. Cena jazdy na łyżwach na Rynku to zaledwie nieco ponad 9 zł za godzinę jazdy w wypożyczonych łyżwach. Wiemy już kiedy w tym roku otwarte zostanie lodowisko na lwowskim rynku.

 
W 2020 roku też będzie lodowisko na Rynku we Lwowie – tu więcej informacji od kiedy i do kiedy będzie.
 

To już tradycja, że w połowie jesieni północna strona Rynku we Lwowie zamieniana jest w lodowisko. W tym roku w centrum Lwowa na łyżwach będzie można pojeździć przez prawie cztery miesiące. Otwarcie lodowiska planowane jest na dzień 15 listopada. Niestety, nie pojeżdżą więc wszystkie osoby, które mają zamiar świętować 100. Narodowe Święto Niepodległości na Cmentarzu Obrońców Lwowa, ale jest ciekawym miejscem dla osób planujących spędzać święta we Lwowie.

 

Lodowisko uruchomione 15 listopada zostanie zamknięte dopiero w 2019 roku w marcu – dokładnie 11 marca. Nie wiadomo jeszcze jaki w tym roku będzie cennik na lodowisku, ale w zeszłym za godzinę jazdy z własnym sprzętem płaciło się 70 UAH, a z wypożyczonym 90 UAH. Ze względu na wiele różnych chorób radzilibyśmy jednak skłaniać się ku tej pierwszej opcji… Więcej o lodowisku w jednym z poprzednich wpisów na blogu.

Polecamy również:

Powiązane wpisy