Lwowskie koszulki – koszulki Kawiarniany.pl

Lwowskie koszulki – koszulki Kawiarniany.pl

Kawiarniany.pl istnieje od lat, a od wielu miesięcy zajmuje się opisywaniem Lwowa trafiając do licznej grupy osób zainteresowanych Kresami i polską historią. Poza jednymi z najlepszych tekstów dotyczących Lwowa i okolic postanowiliśmy podzielić się ze światem kolejnym tworem pośrednio związanym ze Lwowem. Z dumą prezentujemy nasze lwowskie koszulki. W przeciwieństwie do wielu firm prezentujących koszulki nacjonalistyczne wolimy skierować się w stronę patriotycznej nostalgii.

 

Pomysł powstania koszulek związanych ze Lwowem pojawił się już dawno ale nigdy nie było czasu i środków by pomysł ten zrealizować. Wreszcie się udało. Po przygotowaniu wzorów i przeanalizowaniu rynku firm, które tworzą rozwiązania umożliwiające zwykłym szarym ludziom realizację marzeń o własnym sklepie wybraliśmy partnera do współpracy. Nasz sklep utrzymywany jest na platformie Cupsell.pl. Platforma ta zajmuje się przygotowaniem produktu, obsługą klienta, płatnościami i rozwiązywaniem wszelkich ewentualnych problemów z finalnym towarem.

 
Kawiarniany
 [hidefbpopup]

W sklepie Kawiarniany.cupsell.pl publikujemy na początek kilka wzorów związanych ze Lwowem. Od kojarzonych przez wszystkich Baciarów czy słynnego Lwa. Z czasem postaramy się przygotować więcej produktów, więcej wzorów i bardziej konkurencyjne ceny. Możliwe że również samodzielnie zajmiemy się ich wykonywaniem.

Kawiarniany

 
Pełen prezentowany przez nas asortyment zobaczyć możecie na stronie sklepu www.kawiarniany.cupsell.pl
[hidefbpopup]