Klient zmarł po starciu z ochroniarzami w pubie Stargorod we Lwowie

Klient zmarł po starciu z ochroniarzami w pubie Stargorod we Lwowie

Dziwne informacje napływają do nas znad Pełtwi. W popularnym całodobowym pubie Stargorod we Lwowie doszło do konfliktu jednego z klientów z ochroniarzami lokalu. 31-letni mieszkaniec Krystynopila (Czerwonogród) zmarł na ulicy przed lokalem. Co wydarzyło się w nocy z 8 na 9 kwietnia przy ul. Rzymianina?

 

W całodobowym klubie Stargorod zmarł 31-letni mieszkaniec miejscowości znajdującej się około 70 kilometrów od Lwowa. Śmierć mężczyzny stwierdził patrol wysłany do klubu około 3:00 nad ranem. 31-latek bawił się w klubie u boku swojej żony. O sprawie informuje rzecznik lwowskiej policji, a przedstawiciele klubu Stargorod odmawiają komentarza.

 

Nie wiadomo jeszcze jaka była przyczyna śmierci jednego z bawiących się w klubie gości. Sprawa jest badana przez policję, a ciało zmarłego zostanie wkrótce poddane badaniom. Dopiero wtedy uda się ustalić czy sprzeczka z ochroniarzami pubu miała wpływ na śmierć klienta. Świadkowie zdarzenia informują jednak, że mężczyzna został pobity. Lokalne media informują, że to nie pierwszy przypadek, gdy pojawiają się informacje o agresywnym zachowaniu ochrony klubu.

 

 
Polecamy również:

 

Powiązane wpisy

5 komentarzy do wpisu „Klient zmarł po starciu z ochroniarzami w pubie Stargorod we Lwowie

  1. no to nie fajnie….. ochrona jest od tego aby dbac o bezpieczenstwo klienta a nie przyczyniac sie do jego śmierci

  2. Byłem w Stargorodzie kilka razy i nigdy bym nie pomyślał, że tamtejsza ochrona jest taka agresywna. Szczególnie, że jak wynika z artykułu nie jest to pierwsze agresywne zachowanie. Pytanie tylko co robił zmarły klient? I czy aż tak mocno dawał sie we znaki, że ochrona przystąpiła do “pacyfikacji”? Wybieram się niedługo po raz kolejny do Lwowa i nawet chciałem zachaczyć o ten lokal, ale teraz to juz nie wiem.

    • W weekendy, zwłaszcza w nocy to nie jest pub ani restauracja tylko imprezownia m.in. z tańcami przy rurze. W dzień jest spokojnie :). Jak kiedyś mieszkaliśmy w pobliżu to w nocy w weekendy ulicami w pobliżu przewalały się dziesiątki imprezowiczów. A gdzie dużo alko i tłumy to pewnie nie jest trudno o spięcia. W grudniu podobno pobito tam weteranów z ATO. Czekamy na ustalenia policji, jak coś się pojawi w lokalnych lwowskich mediach to tekst będzie zaktualizowany.

  3. Będę wdzięczny za nowe informacje w sprawie. A czy w Kumplu, który jest niedaleko i też jest całodobowy jest w miaredomu spokojnie w nocnych godzinach?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Restauracja Bombonierka, Kraków
Restauracja Bombonierka na Kazimierzu. Kuchnia polska na każdą kieszeń

Święta we Lwowie: ważna wiadomość dla turystów

Samolotem na Ukrainę. Tanie loty z Krakowa do Lwowa. Rezerwacje już możliwe!

Zamknij