Jarmark Wielkanocny we Lwowie 2018. Kiedy jest?

Przedstawiciele lwowskiej rady miejskiej rozpoczęli właśnie przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczny kiermasz Wielkanocny we Lwowie. Świąteczny targ zorganizowany zostanie tradycyjnie przy Wałach Hetmańskich w tym samym miejscu w którym w zimie organizowany jest jarmark bożonarodzeniowy. Kiedy w tym roku jest kiermasz Wielkanocny we Lwowie?

 

W kolejnym artykule opisaliśmy szczegóły dotyczące jarmarku wielkanocnego we Lwowie w 2019 roku.
 

Rada miejska we Lwowie otwarła właśnie możliwość składania wniosków dla wystawców, którzy chcą wynająć stragan na czas targów wielkanocnych. Tradycyjnie jarmark zostanie rozstawiony w pobliżu opery we Lwowie, a budki z jedzeniem czy pamiątkami stać będą po dwóch stronach Wałów Hetmańskich na długości około 200 metrów.

 

Jarmark Wielkanocny we Lwowie w 2018 roku organizowany będzie w dniach od 4 kwietnia do 13 maja. Stragany targów wielkanocnych podzielone będą na strefę gastronomiczną, strefę z rzemiosłem oraz z strefę z pamiątkami. Przy okazji jarmarku Wielkanocnego tradycyjnie odbywać się będą również wydarzenia towarzyszące.

 

Idea targów na Boże Narodzenie i Wielkanoc jest we Lwowie dość nowa. Pierwsze targi z okazji świąt zorganizowano w mieście dopiero w 2009 roku. Szczegółowy program tegorocznych targów nie został jeszcze ustalony.

 

 
Polecamy również:

 

[related_posts_by_tax posts_per_page=”8″ format=”thumbnails” image_size=”medium” columns=”4″]