Jeff’s w Krakowie – tanie śniadania w amerykańskim stylu

Jeff’s w Krakowie – tanie śniadania w amerykańskim stylu

Amerykańska restauracja Jeffs w Krakowie Galerii Kazimierz to ciekawa propozycja na różne posiłki, ale tym razem skupimy się na przedstawieniu jej z innej strony. Jeffs to dobra alternatywa na tanie śniadanie w Krakowie. Jak wygląda menu i ceny śniadań w Jeffsie?

 

Śniadania w restauracji Jeffs w Galerii Kazimierz to tania alternatywa dla wielu knajp znajdujących się chociażby w rejonie pl. Nowego, nie mówiąc już nawet o Rynku Głównym. Śniadaniowy posiłek w Jeffsie zjemy już za 12 zł. To taniej, niż burger w McDonald’s, a jedzenie stoi na znacznie wyższym poziomie. Śniadania w Jeffsie serwowane są przez cały dzień od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę niestety tylko do godziny 13:00. Ale wiadomo – lokal chce zarobić na zwiększonym ruchu weekendowym.

 

Menu śniadań w Restauracji Jeff’s

Jeffs Kraków - śniadanie
 
Menu śniadaniowe w Jeffsie nie jest może zbyt obfite, ale z pewnością jest zadowalające. Zjemy tu śniadanie All American za 12 zł (smażone jajka, bekon, kiełbaski) i śniadanie w formie omletu z 3 jaj (13 zł). W ofercie są naleśniki z masłem, syropem klonowym lub chociażby bekonem po 13 zł. W Jeffsie są jajka po benedyktyńsku z grzanką, bekonem i grillowanym pomidorem po 14 zł.

 

Droższe w Jeffsie są tosty z łososiem marynowanym oraz jaja po benedyktyńsku z łososiem – 16 zł. Do najdroższych pozycji należą naleśniki z owocami, syropem klonowym i lodami za 22 zł oraz stek ze smażonymi jajami za 23 zł. Zaletą śniadania w Jeffsie jest dolewka kawy w cenie zaledwie 6 zł. Prawie jak w barze dla truckerów w USA. Miłą promocją w Jeff’sie są happy hours podczas których podwajane są zamówione napoje.

 

Śniadanie w Jeffsie – opinia

Jeff's Kraków - śniadanie
 
Na posiłek w Jeffsie nie czeka się zbyt długo, a serwowane śniadania zwykle stoją na wysokim poziomie. Do zalet restauracji Jeffs zaliczyć można miłą obsługę, chociaż czasem pojawiają się problemy z bardzo długim czasem oczekiwania na podanie rachunku. W Jeffsie często przygrywa też muzyka na żywo przez co – przynajmniej w lokalu w Krakowie – bywa nieco za głośno.
 
Gdzie jest Jeff’s? Restauracja Jeffs w Krakowie znajduje się na górze w Galerii Kazimierz nieopodal kina i strefy gastronomicznej. Lokali Jeffs szukać możecie też w Katowicach (Silesia City Center) oraz w Warszawie w Galerii Mokotów oraz przy Żwirki i Wigury 32. W jednej z ulotek, którą możecie znaleźć w lokalach Jeff’sa znajdziecie też informacje o lokalu w Sarasota na Florydzie, ale to wcale nie Jeffs, który znajdziecie w Polsce. Pod adresem 1414 S Tamiami Trail w Sarasota na Florydzie owszem działał Jeffs, ale przez większość czasu był to bar sałatkowy, a teraz w tym samym miejscu działa placówka Satellite Phone Store.

 


 

Powiązane wpisy