Cinnabon już w Krakowie. Wreszcie się doczekaliśmy!

Cinnabon w Krakowie
Cinnabon w Krakowie

 

Cinnabon wreszcie dotarł do Krakowa. Do tej pory marka miała swoje punkty w Katowicach i Wrocławiu. Wraz z początkiem września stoisko z zakręconymi rollsami pojawiło się w Galerii Krakowskiej. Cinnabon można kupić na najniższym poziomie galerii.

 

Ceny rollsów Cinnabon w Krakowie kształtują się tak samo, jak w pozostałych lokalizacjach (Rynek 22 we Wrocławiu i Silesia City Center w Katowicach). Przy okazji otwarcia nowego punktu przygotowano też ciekawy konkurs.

 

Cinnabon w Krakowie
Cinnabon w Krakowie

 

Na facebookowym profilu marki trwa konkurs, w którym wygrać można firmowe gadżety, a także weekendowy pobyt w Hotelu Crocus w Zakopanem, bon do Restauracji Con Amore w Tychach i bony rabatowe do sklepu internetowego AlpinePro. By wziąć udział w konkursie trzeba przejść się do jednego z punktów Cinnabon, kupić Minibon Classic lub Mini Chocobon, wypełnić kupon konkursowy z uzasadnieniem która z tych babeczek jest najlepsza i czekać na decyzję jury. Szczegóły konkursu i najnowsze informacje związane z marką znaleźć można na oficjalnym fanpage’u marki.

 

Ciekawą formą promocji Cinnabon w Krakowie jest też… wypad na imprezy z marką. Jutro w klubie Diva Cinnabon będzie można jeść od 21:00. Więcej o Cinnabonie możecie przeczytać w naszym poprzednim wpisie.