Reklama i kontakt

Ile razy zdarzyło Wam się przyjechać do obcego miasta i trafić do kawiarni lub restauracji, która wystrojem, cenami i poziomem obsługi daleko odbiegała od powszechnie przyjętych standardów? Często nawet mieszkańcy nie wiedzą, które miejsca omijać szerokim łukiem, a którym warto poświęcić swój czas i pieniądze. I tu pojawiamy się my – mieszkańcy Krakowa i entuzjaści Lwowa.

 

Chcemy by serwis Kawiarniany.pl stał się przewodnikiem dla turystów i mieszkańców miasta. Poradnikiem w którym zrecenzujemy każdą krakowską kawiarnię i restaurację, czy to na Rynku, czy na Podgórzu czy na Kazimierzu. Odwiedzimy też wszystkie ciekawe miejsca we Lwowie, przyjrzymy się specjałom zagranicznych kuchni. Na stronie jest też miejsce dla opisów ciekawych ekspresów ciśnieniowych i kapsułkowych oraz przepisów kulinarnych.

 

Kawiarniany.pl to serwis turystyczno-lifestyle’owy. Miejsce wymiany poglądów, opinii i ciekawostek z Krakowa i Lwowa ale nie tylko! Jeśli wiesz o czymś, o czym powinniśmy napisać daj nam znać na adres kontakt[małpa]kawiarniany.pl. Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie i interesuje Cię patronat i pomoc przy poinformowaniu o nim mieszkańców – również prosimy o wiadomość.

 

Strona internetowa Kawiarniany.pl sukcesywnie staje się najlepszym blogiem dotyczącym wycieczek do Lwowa. Kompleksowy przewodnik po Lwowie. Po lwowskich kawiarniach, lwowskich restauracjach i ciekawych miejscach w mieście z każdym miesiącem notuje znaczne wzrosty popularności.
 
Kawiarniany - Kraków i Lwów
 
 
Serwis czyta już ponad 30 tysięcy użytkowników miesięcznie. Większość zainteresowana jest wyjazdami do Lwowa, więc nasza strona to dobre miejsce reklamowe dla wszystkich, którzy oferują swoje usługi związane z miastem. O ile nie są nabijają sobie kasy wożeniem ludzi do miasta i nie są przewodnikami, bo takich usług promować nie będziemy.

 
W celach reklamowych zapraszamy do kontaktu