Kawa lepsza od porannego seksu! To udowodnione

Kawa lepsza od porannego seksu! To udowodnione

W porannej kawie można się zakochać (a najlepiej w kawie z papierosem), ale czy miłość do małej czarnej może być tak wielka, by zrezygnować dla niej z seksu? Według badaczy – tak. Ludzie wolą filiżankę kawy od chwil uniesienia w ramionach partnera.

 

Badanie przeprowadzone na zlecenie grupy Le Meridien (posiadacza ponad 120 hoteli w 50 krajach świata) pokazało, że aż 53 proc. klientów sieci uważa kawę za lepszy początek dnia od seksu. Aż 78 proc. respondentów przyznało też, że na rzecz kawy gotowa jest zrezygnować z alkoholu, seksu i serwisów społecznościowych.

 

KAWA ZAGROŻENIEM DLA DZIECI? CZYNI MŁODYCH GŁUPIMI!>>

 

Ankietowanych znajdowano wśród klientów w sześciu krajach w tym w USA i w Chinach. Pytano ich również o to jakie znaczenie w życiu ma dla nich kawa. Wyniki pokazują, że miłośnicy kawy naprawdę bardzo ją kochają.

 

Aż 1/4 respondentów stwierdziła, że brak kawy oznacza dla nich brak weny twórczej, 22 proc. uważa, że nie jest w stanie podnieść się z łóżka bez perspektywy łyków ulubionego napoju, a 16 proc. przyznało, że bez kawy nie będą w stanie rozmawiać z innymi ludźmi. Wygląda na to, że załączona poniżej grafika ma w sobie coś więcej, niż tylko nutę humoru.

 

002

Dodaj komentarz

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester 2018 we Lwowie – czy się opłaca? Kiedy jest tanio, kiedy jest drogo we Lwowie?

Krótko: Pociągiem z Przemyśla do Odessy od grudnia

Co i gdzie jeść we Lwowie? Strudel Haus, ul. Szewska 6, Lwów

Zamknij