Jaka jest najmocniejsza kawa na świecie? Poznajcie Death Wish

Fot. facebook.com/deathwishcoffee
Fot. facebook.com/deathwishcoffee

 

W zwykłej kawie brakuje Wam mocy? Oto Death Wish. Jak sama nazwa wskazuje jest to naprawdę morderczy gatunek kawy. To najmocniejsza mieszanka kawy na świecie. Producent przekonuje, że jego produkt ma nawet cztery razy więcej kofeiny, niż zwykła kawa.

 

Death Wish to kawa przygotowana przez Mike’a Browna z Nowego Jorku. Pomysł narodził się gdy Mike znudził się życzeniami klientów, którzy co chwilę pragnęli mocniejszej kawy. Już samo opakowanie produktu zdradza, że z tą kawą nie ma żartów. Według informacji producenta, ze względów zdrowotnych, dziennie można wypić jedynie dwie filiżanki kawy Death Wish. Szacuje się, że zawartość kofeiny w Death Wish to aż 400 mg na filiżankę.

 

Pragnąłem znaleźć ciemną, aromatyczną kawę, która jednocześnie zapewnia najwyższy poziom kofeiny – mówi Brown.

 

Fot. facebook.com/deathwishcoffee
Fot. facebook.com/deathwishcoffee

 

Organiczną kawę Death Wish składającą się z ziaren Robusta (premium dark roast organic) można kupić za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony internetowej. Za opakowanie ważące 1 funta, czyli około 0,45 kg trzeba zapłacić 19 dolarów (około 62 zł). Paczka ważąca nieco ponad 2 kilogramy kosztuje prawie 260 złotych. Do cen należy oczywiście doliczyć koszty wysyłki.

Dodaj komentarz

Najlepsze kawiarnie we Lwowie TOP 10 (AKTUALIZACJA)

Kiełbaski z niebieskiej Nyski pod Halą Targową
Kiełbaski z niebieskiej Nyski pod Halą Targową [jedzenie nocą w Krakowie]

Restauracja Stargorod we Lwowie, ul. Rzymianina 1. Knajpa, pub, klub – wszystko w jednym

Pasaż Mikolascha we Lwowie. Ruiny historii przy ul. Kopernika 1

Zamknij