Bosch Tassimo T55 – nowy ekspres kapsułkowy. Warto kupić?

Bosch Tassimo T55 - ekspres kapsułkowy
Bosch Tassimo T55 – ekspres kapsułkowy

Bosch Tassimo T55 to nowy produkt wchodzący na nasz rynek. Jest to dość tani ekspres – jego cena waha się już w okolicach 400 złotych. Za taką cenę ekspresu, nie można spodziewać się zbyt wielkich luksusów. Co więc oferuje Tassimo T55?

 

Osobiście jestem przeciwnikiem ekspresów kapsułkowych. Kawa serwowana przez wiodące koncerny nie stoi na najwyższym poziomie, a i ekspresy nie należą do tych z najwyższej półki, dlatego do nowej premiery Boscha podchodzę z dystansem.

 

Nowy Tassimo T55 automatycznie dostosowuje programy do danego typu kawy, posiada podstawkę na filiżankę, regulację mocy, filtr do wody Brita Maxtra oraz pojemnik na wodę o pojemności 1,4 litra.

 

Ekspres wyposażono w czytnik kodów kreskowych dzięki czemu wykrywa jaką kapsułkę włożyliśmy do środka. Cena opakowania kapsułek pasujących do Boscha Tassimo T55 to około 21 złotych.

 

Sugerowana cena za ekspres Bosch Tassimo T55 to 459 złotych, ale obecnie sprzęt dostępny jest w sprzedaży za 499 zł. Proste i stosunkowo tanie urządzenie dla osób, które nie mają czasu na własnoręczne parzenie kawy. Lepsze to, niż nic. Ekspres dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej. Wygląda ładnie.

Dodaj komentarz

Najlepsze kawiarnie we Lwowie TOP 10 (AKTUALIZACJA)

Co i gdzie jeść we Lwowie? Kawiarnia Poczta na Drukarskiej, Drukarska 3, Lwów

Samochodem do Lwowa – stan dróg na Ukrainie i we Lwowie. Kultura jazdy we Lwowie

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester 2017 we Lwowie – czy się opłaca? Kiedy jest tanio, kiedy jest drogo we Lwowie?

Zamknij